BIR İNCELEME HERBALIFE üRüNLERI

Bir İnceleme herbalife ürünleri

Bir İnceleme herbalife ürünleri

Blog Article

Merhabalar ben tamamen rastlantı üzerine sitenizi buldum amma daha önce nasıl Herbalife markasını bayağı bir araba duymuştum ve birokkalı kullanan arkadaşım olduğunu da yakından biliyorum. Aslında o zamanlarda denemek istemiş amma nedense mecmu ertelemiştim.

Sizinle dayalı olarak elimizde tuttuğumuz detayları elbette düzenleyebileceğinizi veya güncelleyebileceğinizi öğrenmek midein lütfen adidaki soruya bakın: “Kişisel bilgilerime ilişik haklarım nelerdir?”

Yukarıda sayılan haller bile dahil geçmek üzere herhangi bir şekilde yasaya hilaflık teşkil fail yahut Şirket’ e mazarrat veren bir prosedür, fiil veya uygulamadan doğacak her türlü dokunca hakkında şahsen mesuliyetli olacağınızı onaylama etmektesiniz.

Bu politika veya uygulamalarımız karşı bir sorunuz yahut Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi kullanmaına yönelik bir şikayetiniz var ise lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Herbalife Nutrition Uluslararası Dünya öğürı : Herbalife Nutrition şirketinin zer hulliyatmları çok zikıymet bir kariyer elde edin. Eğitimlerde takdimci yahut farklı görevlendirmeler sizi bekliyor. Dünya ekipmanı pini yakanızda size liderliğinizin nişanesi olarak duracaktır.

Rastgele bir telif hakkını, ticari markayı veya başka müseccel hak bildirimlerini tebdil etmek yahut yükseltmek yahut ihlal eylemek;

Kellekalarını maksatlı olarak herhangi bir şekilde küçümencik seyretmek veya maddi içsel ziyan görmek; Kendi kimliğinizi yahut mevla olabileceğiniz herhangi bir alışveriştirakinizi yanlış beyan geçirmek;

İndirimlerin kenarı rabıta Herbalife’ın gelişmiş ödeme, tevzi düşünceından yararlanarak ekstra hasılat elde edin.

şüphesiz Herbalife’ta her şey ceninisakıt fiyata ürün satın buyurmak ve eşe dosta Herbalife taslamak ile sınırlı bileğil. Şirketimiz size kendinizi ispatlama ve yükselme noktasında da bazı şanslar tanılamayor. Herbalife haftalık, mahiye ve almanak, ekstra düzenlemiş olduğu toplantı ve etkinliklerle kullanıcılarını bilgilendirmektedir.

Liderlik eğitimlerine iltihak hakkını elde edin.eğitimlerde ön sıralarda kariyer koltuklarında kuut hakkı ve onurlandırma keyfini yaşayın. Süperwissor pini yakanızda size emniyet verecektir.

Yukarıda adetlan haller bile dahil çıkmak üzere rastgele bir şekilde yasaya aykırılık örgütleme fail yahut Şirket’ e muhatara veren bir muamele, fiil veya uygulamadan doğacak her türlü dokunca hakkında şahsen sorumlu devamını oku olacağınızı onaylama etmektesiniz.

19. T.C YASALARI Site’ye veya öbür Maruz Bilgiler’e Türkiye sınırları haricinde mütebaki bir yerden erişmeyi yeğleme ederseniz, ait domestik yasaların uygulanabilir olması durumunda uygulanabilecekleri ölçüde uygulanmaları kaydıyla domestik yasalara muvafık devinme etmekten mesul olacaksınız.

elektronik posta adresinizin veya telefon numaranızın Herbalife ürünlerinin ve hizmetlerinin ve müntesip ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasına ait olarak kullanılması ve

Çocuklarının gizliliğinin korunması önemlidir. Herbalife bazı durumlarda reşit sıfır kişilerin de Zatî Bilgilerini toplayabilir. Herbalife, bulunan yasaların gerektirdiği şekilde reşit sıfır kişilerin ebeveynlerinden veya meşru vasilerinden izin düzenır.

herbalife

Report this page